גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו ( גם ברכישה טלפונית ובהגעה לחנות), מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג ע”פ הוראות התקנון.

דניאלה שרביט מנסה לשקף באופן ברור את הפריט, אך חשוב לציין שיתכנו שינויים קלים בין התמונה למציאות שקשורים להבדלי מסכים או סיבות שונות, כמו כן השמות הניתנים לדגמים כולל הצבע ניתנים מסיבות כאלה ואחרות ולא משקפים את המוצר במדויק, בשל מנעד צבעים רחב אין ביכולתנו לדייק ברמה המקסימלית, ומשום כך לקוח/ה שתחפוץ בהחלפת פריט שנרכש במחיר מלא (ולא במבצעים והנחות)- תוכל להגיע לחנות ולהחליפו או לשלוח אלינו באמצעות דואר ישראל- כתובתנו: רחוב שפרינצק, אזור ישראל.

חברת השליחויות ביקשה לא להתחייב לצפי הגעה בימים אלו. אך עושה הכל שיגיע במהירות (לא נתקלנו במקרים חריגים לרב תוך 5 ימי עסקים מיום למחרת איסוף החבילה מהסטודיו)

אפשרויות משלוח:

 1. שליח עד הבית -30 ש”ח, .

זמני משלוח:

 1. שליח עד הבית:
  עקב המצב לא תתאפשר התחייבות לזמן הגעה. אנו עושים את המקסימום שניתן.
  באזורים חריגים (יישובי רמת הגולןוגבול הצפון/יישובי המגזר הערבי/יישובי בקעת הירדן/יישובים מעבר לקו הירוק(שטחים)/יישובי עוטף עזה/אילת/ים המלח ויישובי הערבה.. ), זמני חלוקה ארוכים יותר.
 2. איסוף עצמי:
  מרגע קבלת האישור במייל כי ההזמנה מוכנה, תוכל/י לאסוף את ההזמנה מהחנות בשעות הפעילות הבאות: ימים א’-ה” בין השעות 09:00-14:00, ההזמנה תישמר בחנות למשך שבוע ימים בלבד.

החזרה או החלפת פריטים שנקנו באתר:

 1. ניתן לקבל זיכוי של Daniela Sharvit (ללא תפוגה של זמן) או להחליף פריטים שנרכשו באתר בתוך 14 ימים מיום הגעתם אליכם/ן.
 2. החזרת הפריטים תתבצע מול החנות בלבד או באמצעות דואר ישראל.
 3. הפריטים יתקבלו חזרה בתנאי שלא נעשה בהם שימוש בצירוף הקבלה.
 4. לא נוכל לאפשר החלפה/ החזרה על פריט שנעשה בו שימוש.
 5. שימו לב!!! אין החלפה/החזרה על פריטים שסכומם נמוך מ- 50 ₪.
 6. ניתן להחזיר פריטים שנקנו ולקבל החזר כספי עד 48 שעות , לא כולל עלות משלוח – 30 ₪.
 7. זיכוי לא כולל עלות משלוח.
 8. החלפות / החזרות על פריטים שנקנו במבצעים כגון: 2+2, 1+1 וכ’ו יוחזרו / יוחלפו בהתאם לסכום ששולם עבורם.
 9. כתובת למשלוח דואר: “עבור דניאלה שרביט (פרטים בפרטי) עדיף דואר רשום (שיהיה מעקב) חשוב לצרף את פרטייך האישיים (שם מלא, טלפון וכתובת) להמשך טיפול ברגע שהחבילה תגיע אלינו.

קבלת החזר כספי על פריט:

 1. לקוח/ה רשאי/ת לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 ( להלן: “חוק הגנת הצרכן”).
 2. ניתן לקבל החזר כספי לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בתוך 48 שעות מביצוע העסקה (לא כולל עלות משלוח) . ניתן להחליף את הפריט בתוך 14 ימים מיום הגעת הפריט אליכם/ן. (בטווח הזה עליכם/ן להגיע אלינו לחנות) ההחזר לא כולל עלות משלוח ובניכוי 5% מערך הפריט. ( או 100 ₪ הנמוך מבניהם).
 3. החזרת המוצר תתבצע מול החנות בלבד!
 4. המוצר יתקבל חזרה בתנאי שלא נעשה בו שימוש ובצירוף הקבלה.
 5. לא יינתן החזר כספי על פריט שנעשה בו שימוש.
 6. לא ניתן לזכות כרטיס דיירקט, ולכן על בעל כרטיסי דיירקט זכאים להחלפה בלבד.
 7. שימו לב! אין החזר כספי על פריט שאינו עולה על 50 ₪.

אחריות:

במידה ויתקבל פריט פגום יש ליידע את החנות עד 7 ימים מיום קבלת הפריט, תינתן החלפה במידה ויש פגם בפריט, ובתנאי שלא נעשה בו שימוש בצירוף קבלה.

אחריות לטיב המוצרים המפורסמים בקישורים באתר שעוברים לאתר חיצוני ואינם נירכשים באתר חלה על היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים כפי שמופיעים בקישורים, ובהתאם לתנאי האחריות והשימוש הצמודים לכל מוצר ו/או שרות. דניאלה שרביט אינה אחראית על אי אספקת מוצר ו/או אספקת מוצר לא תואם וכיוצא בזה. האחריות הבלעדית על רכישת מוצר דרך הקישורים מאתר זה הינה על הקונה בלבד.

ביטול עיסקה על ידי Daniela Sharvit :

נוכל לבטל את הזמנתכם במידה ולאחר סיום הקנייה אזל המוצר שבחרתם מן המלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלכם ו\או פרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת. בכל אחד מהמקרים הנ”ל, נציגנו יצרו איתכם קשר במייל/בטלפון.

הגנת הפרטיות:

דניאלה שרביט נוקטת במיטב אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור מכל משמר סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה.
אתר דניאלה שרביט ודניאלה שרביט אינה אוגרת את פרטי כרטיסי האשראי של לקוחותיה.
שדניאלה שרביט לא תעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. דניאלה שרביט תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן שירות ראוי ללקוחותיה.
האמור בסעיפים לא חלים במקרים שאינם בשליטתה של החברה כגון: מתקפת סייבר, או תקלה תקשורתית כלל ארצית, או פעולה זדונית שנעשו כנגד החנות הווירטואלית, ואין החברה דניאלה שרביט תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שיגרם למזמין ו/או למי מטעמו אם מידע זה יאבד או יעשה בו שימוש לא מורשה.

הגבלת גיל:

תנאי לרכישה באתר כי הרוכש/ת הינו/ה בן/ת 18 שנים ומעלה.

** בכל שאלה נוספת נשמח לעזור בטלפון : 055-5572347 (בימים א’-ה’ בין השעות 09:00-14:00 ) או במייל [email protected] .